Складной столик для завтрака
Колір: яблуня/ скло "тюльпани"
Розмір: 550х350х250мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Дерево |
| Ручки | Є |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Полиці | скло, ДВП |
| Довжина столика | 550 мм |
| Тип опор | Ніжки |
| Глибина столика | 350 мм |
| Вага столика | 2 кг |
| Висота столика | 250 мм |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Захисне огородження по периметру полиць | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 932,30 ₴




