Стильна класична пуф-банкетка круглий з масиву дерева, м'яке сидіння оббите жаккардом (Avilla 2/2).
Колір: ваніль
Габарити: 460х460х475мм

Зроблено в Україні! 
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | пуф |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево |
| Наявність спинки | Ні |
| Обивний матеріал | Жаккард |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 475 мм |
| Глибина | 460 мм |
| Довжина | 460 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 793,34 ₴


