Стілець обідній дерев'яний Верона горіх м'який,тканина бежевий
Дерев'яний обідній стілець у класичному стилі.
Колір: горіх
Розмір: 480х420х960мм

Зроблено в Україні! 
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий, Горіх, Горіх лісовий |
| Колір оббивки | Бежевий |
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Горіх, Коричневий |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Тип опор | 4 ніжки |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Спинка | натуральне дерево, фанера |
| Сидіння | фанера, натуральне дерево |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 480 мм |
| Глибина | 420 мм |
| Висота | 960 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 310,34 ₴





