Банкетка из массива дерева, мягкое сидение обито тканью.

Габарити: 900х330х450мм
Колір: білий

Зроблено в Україні!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | банкетка |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево |
| Наявність спального місця | Ні |
| Наявність спинки | Ні |
| Обивний матеріал | Шеніл |
| Тип опор | Ніжки |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 450 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Довжина | 900 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 960 ₴





