Табурет барний дерев'яний із круглим сидінням.
Колір: темний горіх
Розміри: висота 800 мм, розмір по ніжках 400х400 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Особливості | Тверде сидіння |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип опор | 4 ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх темний |
| Колір | Коричневий |
| Тип | Барний табурет |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 400 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Висота табуретки | 800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| обсяг в упаковці | 0,2 м. куб. |
| Призначення | Для дорослих |
| Матеріал | Дерево |
| Висота | 800 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 400.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 239,84 ₴




