Ліжко дерев'яне з масиву бука і букового щита, укомплектована 4 висувними ящиками і ортопедичним ламельні блоком.
Розмір спального місця: 800х2000мм
Габаритний розмір ліжка: 900х2080х850мм
Колір: темний горіх, світлий горіх, венге, бук натуральний +5%, білий і слонова кістка +25%

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 80х200 |
| Тип ліжка | односпальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Горіх світлий, Бук натуральний, Горіх темний, Венге |
| Комплектація ліжка | |
| Висувний ящик | 4 шт. |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 85 см |
| Довжина ліжка | 208 см |
| Ширина ліжка | 90 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Узголів'я ліжка | натуральне дерево, меблевий щит |
| Ізніжжя ліжка | натуральне дерево, меблевий щит |
| Каркас ліжка | меблевий щит |
| Ніжки | натуральне дерево |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 247 ₴


