Стілець обідній дерев'яний Гранд слонова кістка патина м'який
Обідній дерев'яний стілець із напівм'якими сидінням і спинкою, оббитими тканиною.
Габарити: 460х430х940 мм
Колір: слонова кістка з патиною золото
Ідеально поєднуються зі столом обіднім "Престиж" слонова кістка з патиною.
Зроблено в Україні!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Ваніль, Бежевий, Слонова кістка (ivory) |
| Колір оббивки | Бежевий |
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Ваніль, Слонова кістка, Бежевий |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Тип опор | 4 ніжки |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Спинка | натуральне дерево, фанера |
| Сидіння | фанера |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 460 мм |
| Глибина | 430 мм |
| Висота | 940 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 383,72 ₴



