Туалетний столик (трюмо) з масиву вільхи і ЛДСП, два висувних ящика на телескопічних направляючих.
Розмір: 1050х400х750мм
Колір: горіх, каштан (в наявності та під замовлення)
Вага: 30 кг

Може комплектуватися дзеркалом

Підходить до ліжка "Маргарита"

Зроблено в Україні!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | туалетний столик |
| Тип встановлення консолі | підлогова |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Тип встановлення дзеркала | настільна |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Каштан |
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тумба | 1 шт. |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Дверка | 1 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | натуральне дерево |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | натуральне дерево |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Габаритні розміри туалетного столика | |
| Довжина столика | 105 см |
| Глибина столика | 40 см |
| Висота столика з урахуванням стільниці | 75 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Висота комода | 100 |
| Глибина комода | 45 |
| Ширина комода | 90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 399 ₴









