Двоярусне підліткове ліжко з масиву бука (без ящиків), укомплектоване ортопедичними ламелевими блоками.
Ящики (опція) — 2600 грн./2шт.
Колір: темний горіх, світлий горіх, венге, бук натуральний +5%, білий і слонова кістка +25% (у наявності та під замовлення)
Розмір спальних місць 900х2000 мм
Габаритний розмір 2090х1030х1810мм

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Вид ліжка | двох'ярусне ліжко |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Матеріал виготовлення каркаса | натуральне дерево |
| Матеріал виготовлення фасаду | меблевий щит |
| Підстава спального місця | дерев'яні ламелі |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Розмір спального місця | 90х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх темний, Горіх світлий, Слонова кістка (ivory), Венге, Білий, Бук натуральний |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Габаритні розміри дитячого ліжка | |
| Довжина дитячого ліжка | 209 см |
| Глибина дитячого ліжка | 103 см |
| Загальна висота дитячого ліжка | 181 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 90 см |
| Висота спального місця | 35 см |
| Висота спального місця другого ярусу | 146 см |
| Комплектація | |
| Стандартні сходи | Так |
| Захисний бортик | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 609 ₴




