Стілець дерев'яний кухонний м'який Анжело-5,горіх
Стілець обідній дерев'яний, м'яке сидіння оббите тканиною (колір тканини може відрізнятися від представленої на фотографії).

Розмір: 400х390х970мм
Колір фарбування дерева: горіх
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх |
| Колір оббивки | Бежевий |
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Горіх, Коричневий |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Тип опор | 4 ніжки |
| Тип меблів | стілець |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Спинка | натуральне дерево |
| Сидіння | фанера |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 390 мм |
| Висота | 970 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 024 ₴


