Двоспальне ліжко з масиву дуба, узголів'я і ізножье оббите екошкірою з декоруванням каретной стяжкою, узголів'я з декоративною фрезеруванням патинованої.
Колекція "Freedom" (Фрідом)
Колір: слонова кістка з золотою патиною
Спальне місце 1600х2000мм
Габаритні розміри ліжка: 1680х2090мм
Висота узголів'я 950мм, висота задньої спинки 480мм

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Стан | Новий |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 209 см |
| Ширина ліжка | 168 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 95 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | натуральне дерево |
| Узголів'я ліжка | натуральне дерево |
| Ізніжжя ліжка | натуральне дерево |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Узніжжя | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | слонова кістка |
| Колір (відтінок) меблів | патина золото |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 632 ₴




