Стілець обідній м'який дерев'яний Бремен-Н горіх, ніжки
Дерев'яний обідній кухонний стілець із м'яким сидінням, оббитим тканиною.
Постачається в розібраному вигляді в картонному пакованні.
Матеріал: масив бука
Колір: горіх
Розмір: 415х478х1000 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх |
| Колір оббивки | Бежевий |
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Горіх, Коричневий |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Тип опор | 4 ніжки |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Спинка | натуральне дерево |
| Сидіння | тканина |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 415 мм |
| Глибина | 478 мм |
| Висота | 1000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивний матеріал | жаккард |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 792 ₴


