Стілець обідній дерев'яний м'який Мілан-Н горіх, тканина, ніжки, спінка тверда
Дерев'яний обідній кухонний стілець із м'яким сидінням, оббитим тканиною.
Постачається в розібраному вигляді в картонному пакованні.
Матеріал: масив бука
Колір: горіх
Розмір: 455х535х975мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх |
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Горіх, Коричневий |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Тип опор | 4 ніжки |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Спинка | натуральне дерево |
| Сидіння | тканина |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 455 мм |
| Глибина | 535 мм |
| Висота | 975 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивний матеріал | жаккард |
| Колір оббивки | світло-коричневий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 128 ₴


