Двоспальне ліжко — основа наголов'я виготовлена з масиву клена, дряпки — ДСП ламіноване. , укомплектована ламельним блоком. Виголов'я оббите однотонною тканиною. Візерунчаста строчка виготовлена на машинах із числовим програмним керуванням, завдяки чому дотримується точності та симетричності малюнка!
Матеріал оббивки шкірозамінника "Артекс" — Канзас бронза.
Розмір спального місця: 1600 х 2000 мм
Колір: темний горіх

ВАЖНО! Реальний колір виробу може відрізнятися від представленого на світлинах через різні параметри пристроїв!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх темний |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Стан | Новий |
| Колір | Горіх |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 105 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | натуральне дерево |
| Узголів'я ліжка | натуральне дерево |
| Ізніжжя ліжка | натуральне дерево |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Узніжжя | Так |
- Ціна: 6 088,88 ₴


