Лава (банкетка) з масиву бука, сидіння оббите жаккардовою тканиною.
Колір: ваніль, білий (в наявності та під замовлення)
Габарити: 1450 х 440 х 700мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | банкетка |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево |
| Наявність спального місця | Ні |
| Наявність спинки | Ні |
| Обивний матеріал | Жаккард |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 700 мм |
| Глибина | 440 мм |
| Довжина | 1450 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 928 ₴





