
Шафа в передпокій, передпокій, шафа купе в передпокій, меблі в передпокій, передпокій в коридор, меблі для передпокою, передпокій
7 884 ₴
- В наявності
Вітальня виготовлена з ЛДСП "Swisspan" вищого сорту в кольорі дуб сонома або горіх екко
Розмір вітальні:
-висота 2250мм
-ширина 1200 мм
-глибина 400 мм
Принцип збирання симетричний, тобто дверцята можуть бути як з ліва так і з права!
Постачається в розібраному вигляді!
Вага 50 кг
Об'єм в пакованні 0,32 м куб
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип передпокою | стандартна |
| Кількість предметів | 1 |
| Колір | Коричневий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Горіх екко |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Склад комплекту | |
| Шафа для одягу | 1 шт. |
| Тумба для взуття | 1 шт. |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Вішалка для одягу | Так |
| Відділення для головних уборів | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ЛДСП в алюмінієвому профілі |
| Ніжки | ЛДСП |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Довжина | 1200 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 2250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Полиці | ЛДСП |
- Ціна: 7 884 ₴






