Дерев'яна банкетка з підлокітниками, м'яке сидіння оббите тканиною. М'яка на дерев'яних різьблених ніжках, виготовлена з ясена. В основі сидіння пружина змійка "Зигзаг" і товстий шар поролону. Подібна конструкція забезпечить багато років безтурботного експлуатації виробу
Габарити: 1300х430х630мм
Колір: слонова кістка + патина
В: 440 мм
Р: 340 мм
Д: 900 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Наявність спального місця | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево |
| Обивний матеріал | Шеніл |
| Наявність спинки | Ні |
| Вид м'яких меблів | банкетка |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 900 мм |
| Глибина | 340 мм |
| Висота | 440 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 552 ₴



Відправка з 13 квітня 2026