Ліжко Монтана характеризується лаконічним дизайном, консервативною ціною і функціональністю. Основою під матрац служить ламельний блок, що має ортопедичні властивості.
Ліжко Монтана буде виглядати елегантно і стильно. Адже дерево в кольорі горіх ніколи не покине модні тенденції в інтер'єрі.
Ліжко Монтана має високе і м'яке узголів'я. І саме воно є головною відмітною рисою цієї моделі. У нашому інтернет-магазині меблів ви можете замовити дерев'яне ліжко Монтана за найдоступнішою і оптимальною ціною.
- Ліжко на ламелях
- Каркас буковий щит
- Ортопедичні букові ламелі, товщина 8 мм, відстань між ламелями 55 мм.
- Покриття - італійський поліуретановий лак
- Фурнітура - SISO (Данія)
- Оббивальний матеріал узголів'я - тканина велюр в каретній стяжці
Габарити виробу:
- Висота узголів'я 110 см
- Спальне місце 160 х 200 см
Колір: горіх, горіх темний, білий (+25%)
Також можливі варіанти 120 см, 140 см і 180 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Так |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 200 см |
| Ширина ліжка | 160 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 104 см |
- Ціна: 15 016,32 ₴










