Ліжко дерев'яне Аризона
Безумовно, всім хочеться відпочивати на зручному ліжку, щоб ваш сон не переривався через скрипку, або від того, що у вас зрушився матрац. Але більшості також характерний зовнішній вигляд ліжка. Двоспальне ліжко Аризона виготовлене з урахуванням усіх можливих побажань покупця. Насамперед варто звернути увагу, що ця модель виготовлена з міцного букового щита. А цей матеріал нарівні з деревиною дуба є одним із фаворитів для виготовлення меблів. Вироби з бука міцні та зносостійкі. Для ліжка ці якості мають велике значення, адже ви купуєте її не на рік або два.
Як основа, ліжко Аризона обладнана ламелями, які розташовані на оптимальній відстані одна від одної, що не дасть змогу зіпсувати сам матрац. А наявність виголов'я і виножини запобігають зміщенню матраца під час вашого сну.
Крім того, двоспальне ліжко Аризона — це ще й неймовірно елегантна та стильна модель. Замовити ліжко Аризона в нашому інтернет-магазині меблів, отже, придбати ідеальний виріб для облаштування інтер'єру вашої спальні.
- Ліжко на ламелях
- Каркас буковий щит
- Ортопедичні букові ламелі, товщина 8 мм, відстань між ламелями 55 мм.
- Покриття — італійський поліуретановий лак
- Фурнітура SISO (Данія)
- Оббивний матеріал наголов'я — тканина велюр у каретній стяжці
Габарити виробу:
- Висота наголов'я 110 см
- Спальне місце 160 х 200 см
Колір: горіх, горіх темний, білий (+25%)
Також можливі варіанти 120 см, 140 см і 180 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Так |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх, Горіх темний |
| Колір | Коричневий |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 120х200 |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 200 см |
| Ширина ліжка | 160 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 104 см |
- Ціна: 14 873,76 ₴


