Столик журнальний Прадо темний горіх овальний дерев'яний на колесах
Розмір: В:Д:Ш - 600*920*570
Колір: темний горіх
Матеріал: Каркас: масив клена, стільниця МДФ зі штучним шпоном.
Журнальний столик на коліщатках.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Форма стільниці | овальна |
| Тип опор | Коліщата |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх, Горіх темний |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Регулювання столика | |
| Регулювання висоти столика | Ні |
| Регулювання розміру стільниці | Ні |
| Трансформація столика в обідній стіл | Ні |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | МДФ шпонований |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 920 мм |
| Глибина столика | 570 мм |
| Висота столика | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 806 ₴




