Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх темний |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Корпус тумби | натуральне дерево |
| Фасади тумби | натуральне дерево |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 45 см |
| Глибина тумби | 40 см |
| Висота тумби | 45 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 136 ₴




