Стілець обідній дерев'яний Моніка горіх коричневий м'який
Обідній дерев'яний стілець із напівм'яким сидінням і спинкою, оббитими тканиною.
Розмір:
В: 1050 мм
Г: 480 мм
Ш: 450 мм
Колір: горіх
Оббивка: каркас темний горіх — тканина іск. замша Амелі BROWN, Exim Textil; до
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Коричневий, Горіх, Горіх лісовий |
| Колір оббивки | Коричневий |
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Горіх, Коричневий |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Тип опор | 4 ніжки |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | фанера, натуральне дерево |
| Спинка | натуральне дерево, фанера |
| Сидіння | фанера |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 480 мм |
| Висота | 1050 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| обсяг в упаковці | 0,05 м. куб |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 754 ₴






