Стіл обідній розкладний Цезар 2000(+400)*1000 (великий) темний горіх,прямокутний
Обідній розкладний стіл для великої кухні, вітальні, обіднього залу. Розмір стільниці в складеному вигляді 200х100 см, одна вставка з 40 см. Основа та опори з масиву дерева, стільниця виготовлена з МДФ, покритого шпоном дуба.
Колір: горіх
Габарити:
2000(+400)*1000 мм
Висота 780 мм
(розкладний)
ВЕЛИКИЙ РОЗМІР

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх, Горіх темний |
| Колір | Темно-коричневий |
| Стан | Новий |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 2000 мм |
| Ширина столу | 1000 мм |
| Висота столу | 780 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 2400 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 2000 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ шпонований, натуральне дерево |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
- Ціна: 18 077 ₴









