Стілець дерев'яний обідній кухонний м'який Фієста горіх
Дерев'яний обідній стілець із м'яким сидінням і спинкою, оббитими тканиною.
Постачається в зібраному вигляді в картонному пакованні.
Матеріал: ясен
Колір: горіх
Розмір:
В: 880 мм
Г: 440 мм
Ш: 440 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Коричневий, Горіх |
| Колір оббивки | Бежевий |
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Горіх, Коричневий |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Тип опор | 4 ніжки |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Спинка | натуральне дерево, тканина |
| Сидіння | тканина |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 440 мм |
| Глибина | 440 мм |
| Висота | 880 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивний матеріал | жаккард |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 811,78 ₴








