Стілець пластиковий, дитячий, сидіння з суцільнолитого пластику, поліпропілен, ніжки дерев'яні, дерево, натуральний бук, світлий відтінок, покриті прозорим акриловим лаком, між ніжками металеві прути, пофарбовані чорною епоксидною фарбою, розмір стільця: ширина сидіння 30,5 см, висота спинки 26 , 5 см, глибина сидіння 27 см, висота стільця від підлоги до верхнього краю спинки 57 см, висота від підлоги до сидіння 32 див.
Упаковка товару від 3% до 6% від вартості товару
Вартість упаковки виробу уточнюйте у менеджера
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Тип меблів | стілець |
| Колір оббивки | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Варіант сидіння | Жорстке |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Білий, Дуб натуральний |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | пластик |
| Спинка | пластик |
| Сидіння | пластик |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 300 мм |
| Глибина | 270 мм |
| Висота | 570 мм |
- Ціна: 1 100 ₴








