Письмовий стіл з двома оригінальними відкритими тумбами.
Матеріал виготовлення - високоякісний ДСП.
Стіл має дві відкриті тумби з 3 полками в кожній.
Стіл може бути як правосторонній так і лівобічний.
Колір столу може бути як однотонний так і комбінований з двох.
Кольори можна підібрати будь-які.
Стіл виготовляється в Україні.
Габаритні розміри: глибина - 600мм, ширина - 1200мм висота - 740мм.
Гарантія на стіл 12 місяців.
Ціна вказана для столів у таких кольорах:
білий, чорний, ваніль, венге, венге світлий, дуб сонома, дуб молочний.
Вартість столу в іншому кольорі або інших розмірах уточнюйте в менеджера.
Під замовлення 7 роб днів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | МарксонМеблі |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність надбудови | Ні |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1200 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 740 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
- Ціна: 2 650 ₴



