Оригінальна модель письмового столу з сучасним дизайном.
Виготовлений стіл з ламінованого ДСП.
Тумби столу мають 2 горизонтальні і 4 вертикальні полки.
Стіл може бути як правосторонній так і лівобічний.
Колір столу може бути як на фото або будь-хто.
Стіл виготовляється в Україні.
Гарантія на стіл 12 місяців.
Габаритні розміри: глибина - 500мм, ширина - 1100 мм, висота - 740мм
Ціна вказана для столів у таких кольорах:
білий, чорний, ваніль, венге, венге світлий, дуб сонома, дуб молочний.
Вартість столу в іншому кольорі або інших розмірах уточнюйте в менеджера.
Під замовлення 7 роб днів
.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | МарксонМеблі |
| Країна виробник | Україна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1100 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 740 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Коричневий |
- Ціна: 2 660,20 ₴


