Письмовий стіл з оригінальним, неповторним дизайном.
Гармонійно впишеться в будь-який дизайн і буде прикрашати кімнату.
Ламінована ДСП - матеріал виготовлення.
Тумб стіл не має, тільки 2 полички з боків столу.
Стіл може бути як правобічний так і лівобічний.
Дана модель йде в 2 комбінованих колір, так само можна виготовити і в одному.
Кольори можна підібрати будь-які.
Виготовлення в Україні. Гарантія -12 місяців.
Габаритні розміри: глибина - 600мм, ширина - 1200мм висота - 740мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | МарксонМеблі |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність надбудови | Ні |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1200 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 740 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Ваніль, Дуб сонома, Білий |
- Ціна: 3 149 ₴








