Сучасна модель письмового столу з поличками замість тумби.
Стіл виглядає просто і в той же час оригінально і дорого.
Матеріал виготовлення - ламінована ДСП.
Стіл має одну міні тумбу з 3 полками, що виглядає дуже легко і не ускладнює простір.
Стіл може бути як правосторонній так і лівобічний (уточнюйте при замовленні).
Колір столу може бути як однотонний так і комбінований з двох (білий і чорний в даному випадку).
Кольори можна підібрати будь-які.
Виробник - Україна. Гарантія - 12 місяців.
Габаритні розміри: глибина - 450мм, ширина - 1200мм висота - 740 / 940мм.
Ціна вказана для столів у таких кольорах:
білий, чорний, ваніль, венге, венге світлий, дуб сонома, дуб молочний.
Вартість столу в іншому кольорі або інших розмірах уточнюйте в менеджера.
Під замовлення 7 роб днів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | МарксонМеблі |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність надбудови | Ні |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1200 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Висота | 740 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Чорний |
- Ціна: 2 556,80 ₴







