Прихожа для будинку Мікс Тандам
Незважаючи на стиль мінімалізму приходя Мікс Тандем дуже придатна і універсальна. До комплекту входить тумба для взуття на 2 розділи, дзеркало, щит на 4 гачки і дві полички для зберігання дрібних і ключів. Виготовлення корпусу та фасадів прихожий - ламіноване ДСП, товщиною 16 мм, кромком ПВХ 0,5 мм.
Розміри:
Ширина he 800 мм
Глибина → 380 мм
Висота ae 2000 мм
Меблі переносяться у розобраному вигляді в упаковці фабричної упаковки. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Відчинки для збирання просвердлені.
Доставка цього товару здійснюється тільки після 100% оплати по тарифам перевізника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб світлий сонома, Білий, Дуб сонома |
| Стан | Новий |
| Склад комплекту | |
| Тумба для взуття | 1 шт. |
| Вішалка для одягу | Так |
| Відділення для головних уборів | Ні |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Довжина | 800 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Висота | 2000 мм |
- Ціна: 3 560,60 ₴



