Тумба для взуття з дзеркалом Бріз то-4
Елемент модульної системи Бріз - тумба для взуття з дзеркалом Т-4 виготовлено з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм, кромка ПВХ 0,5 мм. Сучасна кольорова комбінація дозволить створити будь-який інтер'єр Вашої кімнати.
Розміри:
Ширина ae 500 мм
Глибина → 380 мм
Висота ae 2100 мм
Можливі розв’ язання кольорів:
![]() |
![]() |
|
| Венге + дуб молочний | Сонома + трюфель | |
![]() |
![]() |
Меблі переносяться у розобраному вигляді в упаковці фабричної упаковки. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Відчинки для збирання просвердлені.
Доставка цього товару здійснюється тільки після 100% оплати по тарифам перевізника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Форма тумби | пряма |
| Форма шафи | прямий |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 3 шт. |
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Дуб молочний, Венге |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Висота | 2100 мм |
- Ціна: 3 773,16 ₴









