Стіл школярок-4 дуже простий і практичний. Він не має висувної полиці для клавіатури, тому що адаптований під сучасні ноутбуки. У нього також немає непотрібної полиці або підставки для системного блоку. Цей стіл має необхідні розміри стола, і три шухляди для тетрадей та інших приналежнь. Цей стіл може комплектуватися практичною і дуже цілісною надставкою. У цьому випадку ви вже маєте не просто невеличкий столик для занять, а цілу робочу міні-стінку. Надставки складаються з трьох відкритих секцій однієї великої тумби з двома відділами всередині.
Крім того, слід зауважити, що цей стіл зроблений з якісного сучасного ДСП і може вироблятися у двох кольорах, як показано на зображеннях товару. Таким чином, ви зможете підібрати для дитини оптимальний колір столу шкільного класу-4. Це комбі венге темний + дуб молочний.
Побудова для столу школярів - 1100х250х1136
Школяр-4 (тумба ПРАВА) - 1100 x 550 x 750
Меблі доставляються у розобраному вигляді. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Відчинки для збирання просвердлені.
Доставка цього товару здійснюється тільки після 100% оплати по тарифам перевізника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність надбудови | Так |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1100 мм |
| Глибина | 750 мм |
| Висота | 550 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Дуб трюфель |
- Ціна: 4 853,22 ₴


