Ультразвукове поєднання модних квітів не залишить байдужим молоде покоління.
Ви можете обрати найбільш прийнятну комбінацію відтінку.
Він також має три висувних ящики, з яких два більші, а один, найвищий — трохи менше. Але, на відміну від стороннього комп'ютерного стола школярів-6 має декілька великих розмірів, а також призначено для розміщення стаціонарного комп'ютера (а не ноутбука), оскільки він укомплектований видовженою полкою для клавіатури і підставкою для системного блоку. Надставка столу сама по собі має дуже вимогливий зовнішній вигляд. Створці столу з надставкою, під час його розробки врахували всі можливі побажання потенційного споживача і забезпечили доставку достатньою кількістю відкритих секцій різного розміру, а також закритими відділами у вигляді розгорнутих тумб.
Крім того, вам обов’язково сподобається кольорова комбінація, яка видасть два варіанти дуету кольорів.
Ви можете обрати темний варіант для придбання: у кольорі «венги магії» — « Дуб молочної» або в модному і трендовому кольорі "Дуб сонному" - "Трюфель". На меблів, виготовлених в останньому кольорі, майже не видно жодної подряпини, тому він виглядатиме як новий досить довго.
Школяр-6 (2 УПАК) (ЛЕВА тумба) - 1250 x61966
Ширина:125 см
Глибина: 60 см
Висота:196 см
Меблі переносяться у розобраному вигляді в упаковці фабричної упаковки. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Відчинки для збирання просвердлені.
Доставка цього товару здійснюється тільки після 100% оплати по тарифам перевізника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність надбудови | Так |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Дуб сонома |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1250 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 1960 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Дуб світлий сонома, Дуб трюфель |
- Ціна: 6 039,50 ₴



