Плівний стіл Учитель виготовлений з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм, кромка ПВХ 0,5 мм. Стіл можна використовувати як письмовий, так і для комп’ютера. Ідеально підходить для робочого місця вчителя. До комплекту столу входять дві тумби з ящиком і дверцята.
Розміри:
Ширина he 1400 мм
Глибина ◯ 550 мм
Висота he 750 мм
Колір корпусу і фасадів:
| Венге +дуб молочний | Сонома + трюфель |
![]() |
![]() |
Меблі доставляється в розібраному вигляді в фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збірки, схема вироби. Отвори для збірки просвердлені.
Доставка цього товару здійснюється виключно після 100% оплати за тарифами перевізника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність надбудови | Ні |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1400 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Висота | 750 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб молочний, Венге, Дуб венге |
- Ціна: 3 680,10 ₴





