Письмовий стіл Школяр-3 виготовлений з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм, крайка ПВХ 0,5 мм Простий стіл з однією тумбою для роботи і навчання не займаємо багато місця у вашій кімнаті, альо в тій же година зручний і місткий. Стіл можна використовувати як комп'ютерний для ноутбука. Велика стільниця дозволить розмістити все шкільне приладдя та допоміжні матеріали для навчання, при це залишиться багато "робочого" місця, що дозволить Вашій дитині спочатку правильно сидіти - а це формування постави на все життя.
Надбудова міцно кріпиться до столу і має безліч секцій в яких всі речі знайдуть своє місце
розміри:
Ширина - 1100 мм
Глибина - 550 мм
Висота - 1886 мм
Колір корпусу і фасадів:
![]() |
![]() |
|
| Венге + дуб молочний | Сонома + трюфель | |
![]() |
![]() |
Меблі доставляється в розібраному вигляді в фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збірки, схема вироби. Відчини для збірки просвердлені.
Доставка цього товару здійснюється ТК Міст Експрес на адресу / відділення виключно після 100% оплати за тарифами перевізника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність надбудови | Так |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1100 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Висота | 750 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Дуб трюфель |
- Ціна: 4 305,20 ₴







