Передпокій Тандем з орним шафою ШП-1
Передпокій Тандем виготовлена з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм, крайка ПВХ 0,5 мм Сучасна комбінація кольорів гарнітура дозволить створити будь-який інтер'єр Вашої кімнати. Передпокій Тандем складається з нижньої тумби для взуття і висувного ящика для дрібниць і навісного щита на якому кріпиться дзеркало і гачки для одягу. Додатково можна придбати орної шафа ШП-1, який ідеально доповнить передпокій Тандем.
розміри:
Довжина - 1500 мм
Глибина - 380 мм
Висота - 2000 мм
Можливі колірні рішення:
Венге + дуб молочний, Сонома + трюфель.
Меблі доставляється в розібраному вигляді в фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збірки, схема вироби. Відчини для збірки просвердлені.
Доставка цього товару здійснюється ТК Міст Експрес на адресу / відділення виключно після 100% оплати за тарифами перевізника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Венге |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 38 мм |
| Висота | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 150 мм |
| Склад комплекту | |
| Шафа для одягу | 1 шт |
| Тумба для взуття | 1 шт |
| Вішак для одягу | True |
| Відділення для головних уборів | True |
- Ціна: 6 788,68 ₴



