Має 4 великих шухляди і 2 секції з дверцятами. Матеріал виготовлення корпусу та фасадів комода — ламіноване ДСП, товщиною 16 мм, кромку ПВХ 0,5 мм. Комод дуже зручний і вміщий, ви можете замовити висувний механізм: відео і телескопи.
розміри:
Ширина - 1400 мм
Глибина 380 мм
Висота 977 мм
Ролічні напрямні у комплекті. Телескопічні 100грон. / комплект
Меблі переносяться у розобраному вигляді в упаковці фабричної упаковки. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Відчинки для збирання просвердлені.
Доставка цього товару здійснюється тільки після 100% оплати по тарифам перевізника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Дуб сонома, Дуб сонома + білий |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 140 см |
| Глибина комода | 38 см |
| Висота комода | 97.7 см |
- Ціна: 4 652,06 ₴




