Комод "Британія К-7" як можна найкраще підійде для вітальні. Великий і вмістливий - його можна використовувати як окремий елемент меблів або ж створити на нашому сайті комплект для вітальні.
розміри:
Ширина - 1400 мм
Глибина 380 мм
Висота 920 мм
Особливості комода "Британія К-7"
Ця модель доступна у багатьох найрізноманітніших рішеннях. Вона оснащена:
Бічні двері.
Внутрішні поликами;
Висувними ящиками.
Залишати речі в такому комоді дуже зручно. У ньому може поміститися багато всього, що має бути заховане, але зберігатися під рукою. Матеріал виконання - це ламіноване ДСП, абсолютно непривідоме в експлуатації і досить тривале. Головне, щоб у кімнаті не було надто вологих меблів або на поверхні меблів не потрапляла рідина.
Меблі переносяться у розобраному вигляді в упаковці фабричної упаковки. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Відчинки для збирання просвердлені.
Доставка цього товару виробляється тільки після 100% оплати по тарифам перевізника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб Сонома Трюфель, Дуб світлий сонома, Дуб трюфель, Дуб сонома, Дуб сонома + трюфель |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 140 см |
| Глибина комода | 38 см |
| Висота комода | 92 см |
- Ціна: 4 305,20 ₴




