Стіл журнальний СЖ-2 для вітальні
Стіл журнальний виготовлений з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм, крайка ПВХ 0,5 мм Сучасна комбінація кольорів дозволить створити будь-який інтер'єр Вашої кімнати. Невеликий журнальний столик СЖ-2 стані незамінним предметом інтер'єру єру Вашої кімнати.
Розміри:
Довжина ― 600 мм
Глибина ― 600 мм
Висота ― 470 мм
Кольори виробів: дуб сонома, венге темний
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці. В комплекті фурнітура для складання, схему виробу. Відчини для складання просвердлені.
Доставка цього товару здійснюється ТК Міст Експрес на адресу / відділення виключно після 100% оплати за тарифами перевізника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Форма стільниці | квадратна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Венге |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 600 мм |
| Глибина столика | 600 мм |
| Висота столика | 470 мм |
- Ціна: 1 060,32 ₴



