Стіл журнальний СЖ-3 для вітальні на колесах
Стіл журнальний виготовлений з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм, кромка ПВХ 0,5 мм. Сучасна комбінація кольорів дозволить створити будь-який інтер'єр Вашої кімнати. Журнальний стіл на колесах СЖ-3 стане незамінним предметом інтер'єру Вашої кімнати.
розміри:
Довжина - 900 мм
Глибина - 450 мм
Висота - 480 мм
В кольорі венге, дуб Сонома
Меблі доставляється в розібраному вигляді в фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збірки, схема вироби. Відчини для збірки просвердлені.
Доставка цього товару здійснюється ТК Міст Експрес на адресу / відділення виключно після 100% оплати за тарифами перевізника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Венге |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 900 мм |
| Глибина столика | 450 мм |
| Висота столика | 480 мм |
- Ціна: 1 754 ₴





