Гірка Стелла виготовлена з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм, крайка ПВХ 0,5 мм Сучасна комбінація кольорів дозволить створити будь-який інтер'єр Вашої кімнати. Гірка Стелла складається з ТВ-тумби, пенала і комода, дозволяє встановити телевізор великої діагоналі.
Розміри:
Довжина ― 1400 мм
Глибина ― 450 мм
Висота ― 1550 мм
Розмір ТВ-ніші: 1080х746 мм
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці. В комплекті фурнітура для складання, схему виробу. Відчини для складання просвердлені
Доставка цього товару здійснюється ТК Міст Експрес на адресу / відділення виключно після 100% оплати за тарифами перевізника.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Тип стінки (гірки) | лінійна (пряма) |
| Тип фасаду | прямий |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Венге |
| Стан | Новий |
| Склад стінки | |
| Секція під телевізор | Так |
| Секція для аудіо-відео апаратури | Так |
| Вітрина | 1 шт. |
| Навісна шафка | 1 шт. |
| Навісна полиця | 1 шт. |
| Пенал | 1 шт. |
| Шафа для книг | 1 шт. |
| Габаритні розміри стінки | |
| Довжина (ширина) стінки | 1400 мм |
| Глибина стінки | 450 мм |
| Висота стінки | 1550 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 559 ₴




