Маленький компактний комп'ютерний столик з висувною поличкою для клавіатури та підставкою під системний блок. Даний стіл може бути виготовлений в декількох колірних рішеннях.
Кольору для виробів з одного кольори ДСП:венге темний,дуб сонома
Кольори : Венге Темний, дуб сонома
| Висота | 75 |
| Глибина | 50 |
| Довжина | 70 |
| Матеріал виготовлення | ЛДСП |
| Форма | Прямий |
Доставка цього товару здійснюється ТК Міст Експрес на адресу / відділення виключно після 100% оплати за тарифами перевізника.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Так |
| Наявність підставки під системний блок | Стаціонарна |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 70 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Висота | 75 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 518,10 ₴




