Чудовий стильний, зручний і практичний комп'ютерний стіл з висувними шухлядками, закругленою стільницею та полицею під системний блок. Стіл може бути виготовлений як в одному кольорі, так і в комбінованому, як показано а заголовному фото товару. Варто відзначити, що дана модель столу не комплектується тримачами для дисків.
Кольори для виробів з одного кольору ДСП: Sonoma, венге темний, венге + дуб мовляв
Комбінація кольору можлива наступним чином: Корпус - Венге Темний, Фасад - дуб молочний
Фабрика "Еверест" пропонує нову лінію меблів, яка включає в себе сучасні, практичні і недорогі моделі тумби під телевізор, комп'ютерні столи, комоди. тумби для взуття, трюмо і меблі для передпокою.
Висота 125
глибина 60
довжина 125
Матеріал виготовлення ДСП
форма Прямий
Доставка цього товару здійснюється ТК Міст Експрес на адресу / відділення виключно після 100% оплати за тарифами перевізника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність надбудови | Так |
| Наявність підставки під системний блок | Стаціонарна |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1250 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 1250 мм |
- Ціна: 4 132,24 ₴




