Практичний і дуже функціональний кутовий комп'ютерний стіл може бути як правостороннім так і лівостороннім. Також він може бути виготовлений як у однотонної кольорі, так і в комбінованому, як показано на заголовному фото товару.
Лівобічний або правосторонній.
Стіл виготовляється тільки в комбінації кольорів венге темний/дуб молочний.
| Висота | 195 |
| Глибина | 80 |
| Довжина | 145 |
| Матеріал виготовлення | ДСП |
| Форма | Кутовий |
| Поворот кута вибирайте при оформленні замовлення: | |
![]() |
![]() |
| Ліва тумба | тумба Права |
Меблі доставляється в розібраному вигляді в фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збірки, схема вироби. Відчини для збірки просвердлені.
Доставка цього товару здійснюється ТК Міст Експрес на адресу / відділення виключно після 100% оплати за тарифами перевізника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність надбудови | Так |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Так |
| Наявність підставки під системний блок | Стаціонарна |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1450 мм |
| Глибина | 800 мм |
| Висота | 1950 мм |
- Ціна: 5 360,82 ₴





