Недорогий і дуже практичний і місткий комод з чотирма висувними шухлядками і двома орними тумбами
Кольори для виробів з одного кольори ДСП: венге темний, Сонома, венге темний + дуб молочний
Комбінація кольору можлива наступним чином: Корпус - Венге Світлий, Фасад - Венге Світлий
|
Доставка цього товару здійснюється ТК Міст Експрес на адресу / відділення виключно після 100% оплати за тарифами перевізника.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Венге |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 130 см |
| Глибина комода | 38 см |
| Висота комода | 73 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 110,62 ₴






