Для маленьких квартир немає нічого кращого, ніж кутові шафи, зроблені з легкого ДСП світлих кольорів. Саме такий варіант пропонує компанія "Еверест Мебель". Модель "Бриз" є компактною ззовні, але лише всередині виробу. Завдяки ШКУ-14, у вашому будинку не буде витрачено ні одного сантиметра жилища, а ваші речі будуть в повному порядку.
Товар доступний для замовлення в кількості від однієї штуки. Дзвоніть, щоб уточнити пункти за номерами на цьому сайті.
Перевага кутової шафи
Вибираючи ШКУ-14 у нашому каталозі, ви отримуєте:
● Корисний і практичний товар;
● шафи, виготовлені з екологічно чистого ДСП (відомо документально);
● довговічний виріб з надійною фурнітурою;
● Витрати часу на догляд за шафою.
Заказуйте модель кутової шафи "Бриз" прямо зараз. Вам сподобається його якість і швидкість нашої роботи.
Габарити:
| Ширина: | 80 см |
| Глибина: | 80 см |
| Висота: | 210 см |
Можливі розв’ язання кольорів:
![]() |
![]() |
|
| Венге + дуб молочний | Сонома + трюфель | |
![]() |
![]() |
Меблі переносяться у розобраному вигляді в упаковці фабричної упаковки. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Відчинки для збирання просвердлені.
Доставка цього товару здійснюється тільки після 100% оплати по тарифам перевізника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Тип шафи | кутовий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб молочний, Венге |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 80 мм |
| Глибина шафи | 80 мм |
| Висота шафи | 210 мм |
- Ціна: 5 539,42 ₴








