У ній є яскравий і стильний шафа розпашиної з екологічно чистого ДСП. Виделі ШП-2 стосуються серії меблів "Бріз" від від від відрядженого виробника "Еверест Мебель". Товар можна замовити як окремими, так і іншими виробами. Є столи, тумби та інші шафи "Бриз" завдяки цьому ви зможете обставити всі приміщення в одному стилі.
ШП-2 можна замовляти в кількості від одного примірника або ж оптом. Дзвоните для уточнення деталей.
Перевага моделі "Бриз"
Пропонований варіант шафи з розшифрованою дверцею відрізняється:
● привабливою зовнішністю;
● доступністю ціни.
● Твердинею і тривалістю.
● простотою догляду.
● комфортною експлуатацією;
● ємкість, за рахунок письменної організації внутрішнього простору.
Заказуйте шафу "Бриз" прямо зараз. Він стане прикрасою вашої кімнати і допоможе тримати речі в пор.
Можливі розв’ язання кольорів:
![]() |
![]() |
|
| Венге + дуб молочний | Сонома + трюфель | |
![]() |
![]() |
Меблі переносяться у розобраному вигляді в упаковці фабричної упаковки. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Відчинки для збирання просвердлені.
Ширина 60 (см)
Глибина 38 (см)
Висота 210 (см)
Доставка цього товару здійснюється тільки після 100% оплати по тарифам перевізника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Дуб молочний, Венге |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 60 мм |
| Глибина шафи | 38 мм |
| Висота шафи | 210 мм |
- Ціна: 3 315,38 ₴







