Модель шафи ШП-4, що входить в гарнітур "Бриз" При цьому сама шафа виглядає дуже елегантно і сьогодні, за рахунок незвичайних висувних ящиків. Шкаф ПШ-4 виготовлений з високоякісного ДСП, повністю екологічно чистого (достовірно підтверджено). Таким чином, ви можете встановлювати спеціальні меблі навіть у спальні.
Товар можна замовити поштучно, оптом або разом з іншими предметами з гарнітура. Дзвоните для уточнення деталей.
Перевага шафи прямої моделі ШП-4
Ця модель шафи відрізняється:
● практичною;
● оригінальністю;
● довговічність.
● простотою догляду.
● ємкість;
● доступністю ціни.
Замовте меблі зі серії "Бриз" прямо зараз. Насолоджуйтеся комфортом і красою вашого будинку.
Можливі розв’ язання кольорів:
![]() |
![]() |
|
| Венге + дуб молочний | Сонома + трюфель | |
![]() |
![]() |
Меблі переносяться у розобраному вигляді в упаковці фабричної упаковки. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Відчинки для збирання просвердлені.
Доставка цього товару здійснюється тільки після 100% оплати по тарифам перевізника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 3 шт. |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Дуб молочний, Венге |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 100 мм |
| Глибина шафи | 52 мм |
| Висота шафи | 210 мм |
- Ціна: 6 995,48 ₴








