Елемент модульної системи Бріз - розпачений шафа ШП-5 виготовлено з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм, кромка ПВХ 0,5 мм. Сучасна кольорова комбінація дозволить створити будь-який інтер'єр Вашої кімнати.
Розміри:
Ширина he 1500 мм
Глибина ◯ 520 мм
Висота ae 2100 мм
![]() |
![]() |
|
| Венге + дуб молочний | Сонома + трюфель | |
![]() |
![]() |
Меблі переносяться у розобраному вигляді в упаковці фабричної упаковки. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Відчинки для збирання просвердлені.
Дзеркалом комплектується окремо
Доставка цього товару здійснюється Тільки після 100% оплати по тарифам перевізника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість стулок (дверей) | 3 шт. |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 3 шт. |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Дуб молочний, Венге |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 1500 мм |
| Глибина шафи | 520 мм |
| Висота шафи | 210 мм |
- Ціна: 9 215,76 ₴










