Ліжко двоспальне Асторія
Двоспальне ліжко з основою під матрац виготовлене з красивого, сучасного ламінованого ДСП завтовшки 16 мм. Ліжко Асторія доставляються в розібраному вигляді, у комплекті є вся необхідна фурнітура, всі технічні отвори просвердлені, ліжко потрібно просто зібрати. Ліжко Асторія може бути укомплектоване шухлядами для зберігання постільної білизни та інших речей
Матрац не входить у вартість.
Ящики комплектуємо окремо за бажанням. Ціна висувної скриньки 774 грн. /1 шт
Розміри:
Довжина — 2032 мм
Ширина — 1652 мм
Висота — 790 мм
Розмір спального місця: 1600х2000 мм
Колір корпусу та фасадів меблів:
![]() |
![]() |
|
Венге темний + Дуб молочний |
Дуб сонома + Дуб трюфель |
![]() |
![]() |
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричного паковання. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Доставка цього товару виробляється виключно після 100% оплати за тарифами перевізника.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Венге |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 203 см |
| Ширина ліжка | 165 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 79 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
- Ціна: 5 738,70 ₴










